Yusuf Güney, Seda Sayan’a Saydırdı


Magazin dünyasında kendisini görmek istemeyen sanatçı Yusuf Güney, önceki gün konuk olduğu Seda Sayan‘ın programında ateş püskürdü.

Son 6 aydır sürekli doğuda askerlerimizin başına giderek moral amaçlı destek veren Yusuf Güney, tüm Türkiye’nin ilgi odağı olmuştu. Hiç bir kazanç elde etmediği konserler büyük ses getirmiş ve programlar Yusuf Güney’i konuk etmek için sıraya girmişti.

Seda Sayan’ın sunduğu gündüz kuşağı programda Yusuf Güney’i ikna ederek konuk etti. Ta ki Yusuf Güney yaptığı karşılıksız yardımın magazin gündemi olarak konu edilmesine karşılık Yusuf Güney sinirinden patladı.

Sosyal medya hesabından şu sözleri dile getirdi.
Şimdi bu yazacaklarımı iyi okuyun Seda Sayan ve televizyonculuktan programcılıktan anlamayan akılsız ekibi. Ben dünyanın en samimi duygularıyla canımı tehlikeye atıp kelle koltukta 8 günde 16 konser verirken asker kardeşlerime sizler yapmacık sahte dünyalarınızda kim kimle nerde yakalanmış kimle basılmış kim kimi aldatmış yok hapse girmiş yok mağdurmuş yok 30 bine çantalar 100 bine pırlantalar kafasında gününüzü gün ettiniz. Herkes kendine bu hayatta zerre lafım yok moral konserlerinden donduğum günden itibaren kafamın etini yiyip programınıza gelmem için 3 hafta dil döktüğünüzde ben naçizane yaptığım işin basında yeri yoktur. Kardeşlerime moral oldum geldim burada kapanmıştır reklam etmeye gerek yoktur dediğimde asla Yusuf bey sadece size özel bir program olacak asla magazin saçma sapan haber olmayacak. Tek konuk siz olacaksınız dediğinizde sırf moral konserlerinde çektiğim videoları paylaşınca kardeşlerimizin aileleri izlesin diye o gereksiz programınıza konuk olarak geldim .

Yusuf Güney’in askerlere moral destekli verdiği konserden detaylar sizlerle.

Yusuf Güney – Askere Moral

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir