Yıldızlar Geçiti İftar Yemeği


Yıldız Tilbe Yıldızlı Şarkılar albümündeki birbirinden değerli yıldızlar için iftar yemeği organize etti. Geceye 39 sanatçıdan bir çoğu katıldı.

Fakat geceye tatsız dakikalar yansıdı. Niran Ünsal sahneye çıkarak Kış Güneşi isimli şarkıyı seslendirmek istediğinde olanlar oldu. Hande Yener versiyonunu çalmasına Niran Ünsal çok bozuldu.

Albümde en çok ses getiren Yalnız Çiçek şarkısını seslendiren Aleyna Tilki Amerika’da olma sebebiyle yemeğe katılmadı. Fakat görüntülü konuşma uygulamasından Yıldız Tilbe’yi aradı. Gözlerinden sevinci belli olan Yıldız Tilbe iftar öncesi muhabirlere açıklamada bulundu.

“Bu albüm insanların son 25 yılını kaplıyor. 1994’ten 2018’e kadar yazdığım ve okuduğum parçaların hepsi var. İnsanların hayatında daha önceden yeri olan şarkılar olduğu için bu kadar satıldı. Bu şarkıları farklı sanatçıların, yeni sanatçıların söylemesi çok güzel oldu. Çünkü bir yemeği herkes yapar ama herkes farklı yapar. Bu yüzden bu kadar çok sevildi. Aleyna süper, Merve olağanüstü, Ferhat Göçer süper, hepsi çok güzel okudu. Herkes istediği şarkıyı seçti, kimseye karışmadım. Bazı şarkıları iki kişi seçti ona da karışmadım.”

Albümün en çok ses getiren şarkısı Yalnız Çiçek Aleyna Tilki yorumuyla sizlerle.

Aleyna Tilki – Yalnız Çiçek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir