Tarkan Ticari Yatırımda Çığır Açtı


Megastar Tarkan, konserden konsere koşuyor, paraya para demiyor. Tarkan İstanbul’da bir AVM’de vereceği konser için öyle bir hamle yaptı ki “Yok artık!” dedirtti. Tarkan konser için ücret almak yerine AVM’den yer satın almayı tercih etti. Konser karşılığında 600 Bin dolarlık iş yeri aldı. Yaklaşık 2.5 Milyon TL‘lik ofis beğenen sanatçı ticari zekasını konuşturdu. Yeni ofisini kiraya verecek olan Tarkan, ofis için vereceği konser tarihi ise 12 Mayıs‘ta.

Kız babası olmaya hazırlanan Tarkan, kızı Lidya için yatırım yapmaya devam ediyor. Lidya Ağustos ayında doğacak. Doğmadan mega bebek olan Lidya lüks içinde yaşamak için günleri sayıyor olsa gerek. 18 Bin TL‘ye bebek arabası alınan Lidya için tüm hazırlıklar hızla devam ediyor. Eşi Pınar hanım ile mutluluklarının devam etmesini temenni ediyoruz.

Tarkan 10 albümü ile hızlı giriş yaptı ve albümün tüm şarkıların da olduğu gibi “Beni Çok Sev” ile güzel bir çıkış yakaladı. Albümün klibini sizler için ekledik. Pınar Hanım’la beraber romantik klipleri gündem olmuştu.

Tarkan – Beni Çok Sev

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir