Mustafa Topaloğlu Hangi Kafayla Yaşıyor?


Yaptığı espriler ve tespitleriyle gündemde kalmayı başaran uzaylı Mustafa Topaloğlu bir anısını muhabirlerle paylaştı. Geçtiğimiz gün Bayrampaşa’da taksicilerin düzenlediği özel bir geceye katılan Topaloğlu “Taksicilerin Dostu Ödülü” takdim edildi. Ödülünü Taksi programının sunucusu olan Onur Sakar’ın elinden alan sanatçı, taksi şoförüyle yaşadığı anıyı da şu şekilde izleyicilerle paylaştı.

“Arabadan çok taksi kullanırım. Yine bir akşam geç vakit arkadaşların yanından ayrılıp Levent’ten taksiye bindim. Şoför arkadaş ‘Nereye abi?’ diye sordu. Ben de “Sivas’a” dedim. Sonrasını hatırlamıyorum, takside uyumuşum. Gözümü bir açtım Bolu’dayız. Şoför arkadaş ‘Abi buranın kahvaltısı güzeldir, karnımızı doyuralım, yola devam ederiz’ dedi. O anda anladım ki ciddiye almış sahiden Sivas’a gidiyor. Kahvaltımızı ettik sonra İstanbul’a geri döndük.” diyerek salondaki katılımcıları kahkahaya boğmayı başardı. Topaloğlu hangi ayık kafa ile taksiye bindiyse artık 😉

Şarkılarına çektiği kliplerde farklı bir tarz kullanan Topaloğlu’nun alışılmış uzaylı kostümüne farklılık getirerek Yok Bir Şey şarkısında metalci hava yaratmayı başardı. Hayranlarını şaşkına çeviren “Yok Bir Şey” şarkısı sizlerle.

Mustafa Topaloğlu – Yok Bir Şey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir