Hadise’nin Acı Gerçeği Dün Akşam Ortaya Çıktı


Hadise dün akşam İstanbul‘u salladı. Maltepe’de bir alışveriş merkezinde konser veren Hadise, şarkılarıyla izleyenleri coşturmayı başardı. Giydiği kostümle seksi bir görüntü sergileyen Hadise, Amerika’da ki fotoğraflarda zayıfladı mı? sorusunu akıllara getirmiş fakat Hadise dün geceki şovunda zayıflamadığını belli etti. Fotoğraflarla birlikte aşağıya eklendi.

Hadise’nin Coachella Festivali’nde paylaştığı pozlarla dün akşam ki konser anındaki hali arasında epey fark vardı. Hadise festivale dair yüklediği fotoğrafları yoruma kapatmıştı. Hadise’nin kendisini programla incelttiği belli oldu.

Bu hafta ki ayrılığın nedeni olarak gösterilen Hadise konu ile ilgili sessiz kaldı. Haftaya damga vuran Murat Boz – Aslı Enver ayrılığının sebebi Hadise gösterilmişti aynı zamanlarda Amerika’da hem Hadise hem de Murat Boz tatildeydi. İddiaların doğruluk payı neredeyse kesin. İkilinin birlikte jüri olduğu O Ses Türkiye programında yakınlaşmaları ve sıcak samimiyetleri akıllarda soru işareti bırakmaya yetmişti. O Ses Türkiye programında Hadise ve Murat Boz’un yakınlaşma sahnelerini derledik.

Hadise & Murat Boz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir