Hadise Murat Boz İkilisi Isparta’yı Coşturdu


Hadise ve Murat Boz Isparta‘da sahne aldı. Konser veren ikili eğlenceli dakikalara imza attı.

Hadise parlak siyah bir elbise ile Isparta’yı selamlıyor. Danslarıyla izleyenleri mest eden şarkıcı coşkulu dakikalara imza attı. Ramazan ayı öncesi düzenlenen konserinde Ramazan ayına dair mesajlar verdi. Meşhur Isparta güllerinden yapılan tacı Isparta Büyükşehir Belediye Başkanı taktı. Hadise’nin fotoğrafını Türk bayrağı üstüne tablo yapan Isparta halkı güzel hediyeyi şarkıcıya takdim etti.

Hadise’nin ardından Murat Boz sahne aldı. Genç kızların akın ettiği mekanda Murat Boz’da hediye yağmuruna tutuldu. Canlı güllerden yapılan boyunluk hediye edildi başarılı şarkıcıya. Hadise gibi Murat Boz’un da fotoğrafı Türk bayrağına basıldı.

Beraber jüri üyesi oldukları O Ses Türkiye programında sıcak yakınlaşma sergileyerek akıllara hep aşk yaşıyorlar iddialarını getirmişlerdi. Murat Boz 2.5 yıl önce oyuncu Aslı Enver ile ilişkiye başlamış ve bu söylentiler son bulmuştu. Fakat geçen ay ayrılan çift büyük bir yankı uyandırdı. Ayrılık sonrası Hadise ve Murat Boz aşkı iddiaları ortalığı yine alevlendirdi. Hadise ve Murat Boz’u tüm Türkiye yakıştırıyor bakalım ilerleyen günlerde ne olacak?

Hadise ve Murat Boz’un Isparta Konserinden videoyu sizler için derledik.

Hadise & Murat Boz Isparta Konseri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir