Faik Öztürk & Safiye Soyman MHP Listesine Giremedi


Erken seçime giden Türkiye’de milletvekili aday listeleri bugün itibariyle kesinleşmeye başladı. Müzik ve sanat dünyasından bir çok isimin aday olduğu partilerden ünlü isimlere şok liste yanıtı geldi. Milliyetçi Hareket Partisi 27. dönem milletvekilliği aday listesini de netleşti. MHP Lideri Devlet Bahçeli, Osmaniye’den 1. sırada aday oldu. Şarkıcı Safiye Soyman’ın 19 yıllık hayat arkadaşı Faik Öztürk ise listeye giremedi. Faik Öztürk “Genel Başkanın fikirlerine son derece saygı duyan bir insanım. Genel başkanım siyaha beyaz desin. Benim için beyazdır.” açıklamasında bulundu.

MHP’den Elazığ Milletvekili aday adayı olmuştu fakat açıklanan listede Faik Öztürk’ün ismi yoktu.

Safiye Soyman gazeteye verdiği röportajında “Milletvekili karısı olmak istiyorum.” demiş ve devamında “O zaten Elazığlı. Tam bir Elazığ âşığıdır. Orada doğup büyümüş. Ağzından Elazığ’ı düşürmez. Ondan dolayı da yıllardır içinde bir hizmet arzusu vardı. Valla kafasına koyduğunu yapıyor.” demişti.

Televizyon tarihinin başını çeken ikili ne zaman evlenecek ve düğün yapacaklar merak konusu. Beraber yaptıkları programlar ile gündemde kalmayı başaran Safiye Soyman Faik Öztürk ikisinden bir şarkıyı sizler için ekledik.

Safiye Soyman & Faik Öztürk – Cennet Bağına

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir