Diva Megastar’a Bilenirse Şarkı İptal Olur


Bülent Ersoy ve Megastar Tarkan anlaşmazlığı kötü bitti. İkili birlikte düet yapmayı planladıkları “Ümit Hırsızı” şarkısının çalışmalarını bitirdi ancak şarkı piyasaya çıkmasına sayılı günler kala Diva, Megastar’ı arayarak “İçime sinmedi. Bir daha stüdyoya girelim. Yakın çevrem ‘Çok arabesk’ dedi. Senfonik hale gelirse iyi olacağını söylüyorlar” dedi. Bunun üzerine Tarkan “Aklınızı kim karıştırıyor? Baştan yapamayız. Zaman yok. Bir kez daha düşünün. Sizi daha sonra ararım” cevabını vererek telefonu kapattı.

Bir süre araları limoni olan ikili suskunluğunu korudu ancak buna tahammül edemeyen Bülent Ersoy, telefon gelmeyince Megastar’ı tekrar aradı. “Avrupa turnesindeyim. Eşim hamile, tekrar stüdyoya giremem, şarkıda problem yok” dedi.

Aralarındaki samimi ilişki bir anda kendini soğuk rüzgarlara bırakan ikiliye dair açıklama beklenilirken Bülent Ersoy bombayı patlattı ve “Şarkı iptal.” dedi.

Daha önce de “Kor” şarkısı için düet yapan Bülent Ersoy ve Tarkan güzel bir başarı yakalamış ancak bu başarı beraberinde nazar getirmiş olacak ki ikili bir türlü orta noktayı bulamadı. Kor şarkısının detaylarını sizler için araştırma yaptık. Kor şarkısı 23 Mart 2012 yılında Youtube’a yüklenmiş ve 2 milyon görüntüleme almış daha fazla görüntüleme alması beklenilen düet, rakamlarda hüsrana uğramıştır. Bu kadar güzel bir ses bu kadar düşük bir görüntüleme sayısı insanın canını sıkıyor. Sizler de dinleyerek yorumlayın.

Bülent Ersoy & Tarkan – Kor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir