Deniz Seki Aşk İddialarına İlk Defa Cevap Verdi


Günlerdir konuşulan Deniz Seki Murat Karabova aşkını ilk defa Deniz Seki konuştu. Kameralar karşısına geçen Deniz Seki, iş adamı Murat Karabova hakkında ilk kez konuştu.

Pop star 2018’in başarılı jürisi Deniz Seki “Yılın En İyi Sanatçısı” ödülünü aldı. Ödülü ilk tebrik eden isim Bayhan oldu. 15 senelik küslüğün son bulduğu gecede ödülünü alan Deniz Seki duygularını muhabirlere anlattı.

Seren Serengil ve Yaşar İpek‘in nişan töreninde samimi sıcak tavırlarıyla görüntülenen Deniz Murat ikilisi akıllara acaba sevgililer mi? sorusunu getirmişlerdi. Deniz Seki Murat Karabova ile şu an aşk yaşamadığı dile getirdi. Bu açıklamaları söylerken “Çok normal olabilir tabii..” diyerek yine akıllarda soru işareti bırakmayı başardı. Aşklarını itiraf etmeseler de Seren Serengil ve Yaşar İpek’in nişan töreninden görüntüleri sizler için verdik. Yorum sizin.

Deniz Seki & Murat Karabova Sıcak Yakınlaşmaları

Geçirdiği mide ameliyatı ile 2.5 ayda toplam 25 kilo veren sanatçı, olmayan kıyafetlerini paket yaptırdı ve hapishane arkadaşlarına hediye olarak gönderdi. Bu nazik hareketinden ötürü tebriği hakeden şarkıcı, “Uyuşturucu ticaretine yardım etme” suçundan 2.5 sene hapis yatmıştı. Hapishane de yattığı sürede “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin seti Deniz Seki’nin koğuşunda çekilmiş ve Deniz Seki konuk oyuncu olarak dizide şarkı söylemişti. O sahneyi bulduk ve derledik. Keyifli dinlemeler..

Deniz Seki – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir