Demet Akalın’a Haciz Şoku


Meşhur sanatçı Demet Akalın‘ın eşi Okan Kurt ve ailesi hacizlerle boğuşuyor. Kurt Ailesi’ne ait olan Martaş Lojistik‘e bağlı tırlara haciz konuldu.

Yaşadığı maddi sıkıntıları aşamayan şirkete yük veren çok sayıda büyük firma ise Martaş ile yollarını ayırdı. Böylelikle gelişen süreçte tır şoförleri de dava açtı. Yüksek miktarda borç yüzünden gayrimenkulların da çok sayı da icra kararı olduğu söyleniyor.

Olayın patlak vermesi üzerine çok zaman geçmeden Okan Kurt’un avukatından açıklama geldi. Kurt’un avukatı Mehmet Durmaz’ın konuyla ilgili açıklaması şöyle:

Bugün basına çıkan haberlerle ilgili müvekkilim Okan Kurt ve Martaş şirketi adına yapılan haberlere cevap vererek sayın kamuoyunu aydınlatma gereğimiz doğmuştur. Ülkemizdeki döviz hareketliliğinin, sektördeki üst rekabet ve müvekkil şirkete yapılan saldırılar sonucunda, dar boğaza düşerek finansal problemler yaşamasına sebep olmuştur. Bu süreç 3 aydır başlamış durumdadır ve bu sürede Türkiye’nin devi olan bir otomotiv şirketine bütün borç kapatılmıştır. Sıralı bir şekilde şirketin bütün mal varlığı ile borçların tamamı kapatılacaktır. Bu süreç zaman yayılarak sıralı bir şekilde yapılacaktır. Müvekkil Şirket yöneticileri bütün alacaklılarla görüşmelerini devam ettirerek, karşılıklı anlayış çerçevesinde süreci devam ettirmektedirler. Bugün Basına yansıyan haber 3 aydır yaşanan bir süreç olmak ile beraber bu süreçte müvekkilin ticari ilişkisi olan firmalar ve çalışılan bütün bankalara anlayışlarından dolayı teşekkür ederiz.

Demet Akalın’ın son çıkış parçası Canıma da Değsin sizlerle. Sevilen şarkıyı telefonlarınıza mp3 ve mp4 biçiminde ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Demet Akalın – Canıma Da Değsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir